FESTIVALULUI INTERNAŢIONAL DE ŞAH
“MEMORIAL VICTOR CIOCÎLTEA”
Ediţia a-XXXI-a , 2014

Festivalul Internaţional de Şah “Memorial Victor Ciocîltea” este cel mai puternic şi cel mai longeviv turneu din România, emblema sportivă a Societății Autonome de Transport Bucureşti.

TENIS
Cupa de toamnă RATB – individual
30.09.2013 - 14.10.2013

R E G U L A M E N T

de desfăşurare a concursului de tenis simplu „Cupa de Toamnă“
Concursul se adresează salariaţilor Societății şi familiilor acestora.

Se va desfăşura în perioada 30 septembrie- 14 octombrie 2013, pe terenurile de tenis din cadrul Complexului Sportiv STBSA, din str. Trapezului nr. 4, Bucureşti, sector 3.

Ziua Transportatorului
Public Urban – Bucureşti 2013

Ca în fiecare an, în prima sâmbătă a lunii iunie, la Complexul Sportiv STBSA, au avut loc manifestările dedicate “Zilei Transportatorului”, prilej de a sublinia implicarea majoră a Societății în viaţa capitalei.

Ziua Transportatorului
Public Urban – Bucureşti 2012

În ziua de 2 iunie 2012, la Complexul Sportiv STBSA din Strada Trapezului nr.4, vor avea loc manifestările prilejuite de “Ziua Transportatorului Public Urban din România”, sărbătoare tradiţională a tuturor celor care îşi desfăşoară activitatea în acest serviciu public.

Turneul de sah 2011

In perioada 3-12.12.2011 în sălile de şah ale Complexului sportiv STBSA a avut loc a XIX-a ediţie a turneului de şah “Dr. Octavian Troianescu”

Desfăşurat în sistem elveţian pe durata a 9 runde, concursul s-a bucurat de prezenţa a 45 de şahişti, de la copii până la veterani.

Mai mult →
Copyrights © 2013-2020 Complex sportiv STBSA All Rights Reserved.